Descripció dels productes
El sensor de pressió de la sèrie PF310 està especialment dissenyat per a maquinària de construcció. Amb l'última tecnologia de pel·lícula fina i un robust disseny compacte d'acer inoxidable totalment soldat, proporciona una alta precisió i una protecció eficaç en condicions de treball dures.
En estar empaquetat amb xips sensibles a la pressió a base de metall, té com a objectiu resoldre els problemes que són comuns en el sistema hidràulic de maquinària de construcció, com ara cavitació greu, fenomen de martell líquid, pressió màxima alta, fluctuació de potència gran, interferència de vibració gran i altres dures. medi ambient. Està dissenyat per complir plenament els requisits d'aquestes condicions de treball.
El major avantatge d'aquest producte és la resistència a l'impacte, la resistència a altes temperatures, una bona estabilitat a llarg termini i una alta fiabilitat, el que el fa ideal per a màquines i equips de construcció.
Característiques del producte
- Nivells de precisió compensats per temperatura de 0,25%FS, 0,5%FS i 1%FS dins d'un ampli rang de temperatures de -40 a 105 graus , garantint mesures fiables i precises en condicions laborals diverses.
-
El tampó de pols integrat presenta una resistència excepcional a la cavitació i als martells líquids en sistemes hidràulics, millorant el rendiment i la longevitat generals.
-
Protecció avançada del circuit amb materials de pel·lícula resistents a la pressió, funcionament fiable en entorns difícils
-
La construcció d'acer inoxidable sense oli i totalment soldada elimina la inestabilitat tèrmica i els riscos de fuites, proporcionant una solució duradora i respectuosa amb el medi ambient.
-
Estabilitat a llarg termini millor que ±0,1%FS/any, oferint un rendiment constant i fiable durant períodes prolongats.


Especificació del producte
|
Interval de mesura (MPa) |
1-10 |
16-40 |
60 |
70-100 |
|
Pressió de sobrecàrrega |
300% |
300% |
250% |
200% |
|
Pressió d'esclat |
4000% |
1000% i inferior o igual a 400MPa |
Menys o igual a 400 MPa |
|
|
Precisió |
±0.25%F.S,±0.5%F.S ,±1%F.S |
|||
|
Estabilitat a llarg termini |
±0,2%FS/any |
|||
|
Sortida |
{{0}}mA,0.5-4,5V,0.5-4,5V(ratiomètric),0-10V |
|||
|
Font d'alimentació |
8-32VDC |
|||
|
Deriva de temperatura del punt zero |
±0,1%FS/10 graus |
|||
|
Deriva de temperatura de rang complet |
±0,3%FS/10 graus |
|||
|
Temps de resposta |
Menor o igual a 1 ms |
|||
|
Durabilitat |
108cercles de pressió |
|||
|
Resistència d'aïllament |
Major o igual a 1000MΩ/500VDC |
|||
|
Material de components sensibles |
17-4PH |
|||
|
Classificació IP |
IP67 |
|||
|
Interval de temperatura mitjà |
{{0}}~+80 grau (0,25%FS),-40~+105 grau (0,5%FS,1%FS) |
|||
|
Interval de temperatura ambient |
-40~+105 grau |
|||
Descripció dels productes

Etiquetes populars: sensor de pressió de servei pesat, fabricants de sensors de pressió de servei pesat de la Xina, proveïdors
Característiques del producte
- Nivells de precisió compensats per temperatura de 0,25%FS, 0,5%FS i 1%FS dins d'un ampli rang de temperatures de -40 a 105 graus , garantint mesures fiables i precises en condicions laborals diverses.
- El tampó de pols integrat presenta una resistència excepcional a la cavitació i als martells líquids en sistemes hidràulics, millorant el rendiment i la longevitat generals.
- Protecció avançada del circuit amb materials de pel·lícula resistents a la pressió, funcionament fiable en entorns difícils
- La construcció d'acer inoxidable sense oli i totalment soldada elimina la inestabilitat tèrmica i els riscos de fuites, proporcionant una solució duradora i respectuosa amb el medi ambient.
- Estabilitat a llarg termini millor que ±0,1%FS/any, oferint un rendiment constant i fiable durant períodes prolongats.


Dimensions del producte

Especificació del producte
|
Interval de mesura (MPa) |
1-10 |
16-40 |
60 |
70-100 |
|
Pressió de sobrecàrrega |
300% |
300% |
250% |
200% |
|
Pressió d'esclat |
4000% |
1000% i inferior o igual a 400MPa |
Menys o igual a 400 MPa |
|
|
Precisió |
±0.25%F.S,±0.5%F.S ,±1%F.S |
|||
|
Estabilitat a llarg termini |
±0,2%FS/any |
|||
|
Sortida |
{{0}}mA,0.5-4,5V,0.5-4,5V(ratiomètric),0-10V |
|||
|
Font d'alimentació |
8-32VDC |
|||
|
Deriva de temperatura del punt zero |
±0,1%FS/10 graus |
|||
|
Deriva de temperatura de rang complet |
±0,3%FS/10 graus |
|||
|
Temps de resposta |
Menor o igual a 1 ms |
|||
|
Durabilitat |
108cercles de pressió |
|||
|
Resistència d'aïllament |
Major o igual a 1000MΩ/500VDC |
|||
|
Material de components sensibles |
17-4PH |
|||
|
Classificació IP |
IP67 |
|||
|
Interval de temperatura mitjà |
{{0}}~+80 grau (0,25%FS),-40~+105 grau (0,5%FS,1%FS) |
|||
|
Interval de temperatura ambient |
-40~+105 grau |
|||


